Кількість
|
Вартість
|
||
|
Опис півонії Marie Lemoine / Paeonia 'Marie Lemoine', "Марі Лемуан"
Сорт належить до трав'янистих півоній із групи молочноквіткових (Herbaceous peony Lactiflora Gruop).
Оригінатор сорту - Calot, Франція, 1869 р.
'Marie Lemoine' або "Марі Лемуан" широко відома і високо цінується як одна з найкрасивіших білих півоній. Це класичний старовинний французький сорт, якому вже понад 150 років. Його махрові квіти, крім розкішної краси, мають ще й просто неймовірно сильний і насичений солодкий аромат. Забарвлення пелюсток спочатку розпуску лимонно-біле, пізніше чистого білого кольору, але все-таки з теплими жовтими відтінками від прихованих тичинок і стамінодій, які розташовуються в глибині квітки. Іноді по краю деяких пелюсток проявляються тонкі і рідкісні червоно-малинові смужки, що надають особливого шарму і так чарівній квітці. На початку розпуску квітка невелика і плоска, а пізніше наростає і перетворюється на об'ємну велику квітку кулястої форми близько 15-17 см у діаметрі.
Сорт невисокий, середньорослий, його товсті міцні стебла формують кущ з темно-зеленим листям близько 70-75 см заввишки.
'Marie Lemoine' характеризується пізнім терміном цвітіння (6-й тиждень).
Використання півонії Marie Lemoine у ландшафтному дизайні
Півонії - рослини з великими ефектними квітами і красивим декоративним листям, вони стануть прикрасою будь-якої ландшафтної композиції. Після завершення цвітіння кущі півоній можуть використовуватися як сезонний бордюр, зелена ширма або фонова рослина в композиції з сонцелюбними багаторічниками, декоративними чагарниками і травами.
Посадка, догляд та рекомендації з вирощування півонії Marie Lemoine
Висаджувати півонії потрібно на сонячне місце або невелику півтінь.
Вони віддають перевагу родючим поживним пухким ґрунтам з нейтральною реакцією, добре дренованим, без застою води.
Півонії категорично не переносять підвищення кислотності, тому їх іноді підсипають золою.
Саджають трав'янисті півонії так, щоб зверху було 5 см грунту, занадто глибока посадка може призвести до затримки цвітіння.
Для гарного розвитку рослини протягом сезону і якісного цвітіння півоніям потрібні регулярні підживлення. Дорослі кущі півонії підгодовуємо за такою схемою: навесні на самому початку росту вноситься мінеральне добриво з переважанням азоту, на початку травня (період бутонізації) можна внести органіку або комплексне добриво. І остання підгодівля літня вноситься через два тижні після цвітіння калійно-фосфорним добривом для гарного росту коренів.
У перший рік після посадки рекомендується видалити бутони.
Сортові ознаки півонії проявляються на 2-й - 3-й рік.
Купити саджанці півонії Marie Lemoine
Ви можете в нашому інтернет-магазині садових рослин "Зелений Едем" в Києві з доставкою по Україні. Додаткову інформацію можна отримати у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.