Розплідник "Зелений Едем" організовано у 2010р. Інтернет-магазин розплідника працює з 2011р. Ми займаємося вирощуванням та продажем декоративних багаторічних рослин для дачі, саду, присадибної ділянки. Це наша головна спеціалізація. Також ми пропонуємо великий вибір саджанців трав'янистих півоній та іто-гібридів. Через інтернет-магазин ми продаємо з доставкою по Києву та всій Україні рослини, вирощені в нашому розпліднику з посадкового матеріалу найкращих розплідників Європи – в основному це Голландія та Польща.

У нас завжди представлений широкий асортимент (більше 2500 найменувань) рослин, здатний задовольнити найширше коло покупців – від недорогих популярних рослин до вишуканих новинок для гурманів.

Ось тільки деякі з категорій рослин, які ми пропонуємо: Хости, Гейхери та гейхерелли, Лілейники, Садові ехінацеї, Айстри багаторічні, Папороть, Декоративні трави та злакові, Півонії. Ми розширили наш асортимент чагарниками: барбарис, вейгела, перстач, магнолія.

Колектив нашого розплідника постійно працює над покращенням сервісу та якості наших рослин! Будемо раді співпрацювати з Вами!