Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця: 09:00–18:00

Субота: 10:00 - 14:00

Неділя: Вихідний

 

0
Мій кошик

Бузок

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Бузок: як виростити цей квітучий декоративний чагарник?

сирень купить КиевУ травні, коли з'являються незліченні грони квітів, що виділяють дивовижний аромат, важко собі уявити красивішу рослину, ніж бузок. Купити Київ має можливість бузок найрізноманітніших сортів у нашому розпліднику саджанців «Зелений Едем».

Бузок довгий час спокійно зростав у кутку саду, тому що дизайнери та садівники-аматори вважали його старомодним. Нещодавно завдяки селекції безлічі привабливих сортів цей красивий декоративний чагарник був відкритий для ландшафтних дизайнерів з нового боку. Його загальний вигляд, можливо, не особливо мальовничий, але коли в травні розростаються незліченні грони квітів і поширюються унікальні аромати, важко знайти красивішу рослину.

Як і коли садити бузок?

Посадити бузок нескладно. Достатньо купити саджанці бузку в Україні та забезпечити їм мінімум комфорту:

  • Шість годин сонячного світла на день – це мінімальна доза для рослини.
  • Також росте в затінених місцях, але утворює пухкі крони і набагато менше цвіте.
  • Важливою є хороша циркуляція повітря.
  • Бузок благородних сортів витримує вітер. Його можна садити як живопліт.
  • Бузок не проти спеки, морозу чи міського клімату.
  • Не садіть бузок надто близько до будівель або інших чагарників. Його корінню потрібно багато місця для зростання. При цьому вони є достатньо міцними, щоб пошкодити стіну. Відстань між кущами бузку має бути від 1,5 до 5 м залежно від сорту.

Який ґрунт обрати для посадки рослини?

Пропонує наш розплідник бузки невибагливі у цьому відношенні та сумісні з більшістю ґрунтів, хоча й мають свої уподобання. Ніякі види та різновиди бузку тільки не переносять надлишок вологи та ущільнений ґрунт. Переважним є свіже або помірно сухе середовище. Значення pH ґрунту для цієї рослини має бути від 5 до 7.

Коли слід садити бузок?

Найкращий час для посадки бузку – осінь. Грунт ще теплий, і кущ може пустити коріння до зими. Здебільшого це стосується саджанців із відкритою кореневою системою. Контейнерні саджанці можна висаджувати і навесні.

Як виростити бузок у саду?

Якість розсади має велике значення. Особливу увагу слід звернути на стан кореневої системи. Коріння бузку має бути добре розвиненим, міцним, гнучким і розгалуженим. Пошкоджені, зламані або надто довгі пагони слід видалити. У нашому інтернет-магазині green-edem.com.ua пропонуємо купити бузок, саджанці якого проходять суворий відбір.

На вкорінення живців бузку і, як наслідок, його подальший ріст позитивно впливає боротьба з багаторічними бур'янами, що відбирають у рослини воду та поживні речовини, а також регулярне розпушування ґрунту.

Полив бузку

Поливати бузок важливо, але не варто переборщувати із зайвою кількістю води, оскільки це може зашкодити рослині. Йому потрібно найбільше води під час утворення нових пагонів та квітів. У цей період ґрунт зазвичай буває природно вологим. Тому за станом ґрунту потрібно стежити та поливати при необхідності. У серпні та вересні слід обмежити дозу води та поливати лише під час посухи.

Як удобрювати бузок?

Бузок найкраще росте на родючому ґрунті. Старі рослини можуть про себе подбати, достатньо підтримати їх дозою компосту, внесеною ранньою весною. Підживлення молодих рослин слід проводити один-два рази на рік у перші роки життя.

Обрізка бузку

Бузок в основному не вимагає обрізки. Він, як і раніше, відновлюється і завдяки своїй компактності зберігає привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох років. Якщо кущ починає рідшати знизу, можна подумати про омолоджуючий зріз після квітіння. Для цього впритул до землі обрізають найстаріші та найменш квітучі пагони. Це стимулює кущ давати нові пагони.

 

Вгору
,