Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця: 09:00–18:00

Субота: 10:00 - 14:00

Неділя: Вихідний

 

0
Мій кошик

Клематиси

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Рослини із даного розділу будуть відвантажуватись починаючи з квітня 2024 р.

Це молоді укорінені рослини в контейнері Р9 (9см).

Приймаються попередні замовлення.

Увага! Знижки, вказані у даному розділі, діють тільки за умови передплати не менш ніж 50%!

 

Покупка саджанців клематисів в Україні: навіщо і де? 

клематис купить УкраинаУ вертикальному озелененні ліани відіграють ключову роль. Лідер серед них за практичністю та естетикою - клематис. Придбати (Україна - хороший регіон для культивації цієї рослини) саджанці можна недорого і найближчим часом споглядати в саду всю його пишність та красу.

Детально про декоративність рослини

Сьогодні купити саджанці клематису в Україні можна різних сортів. Підібравши різновиди з варіативними термінами цвітіння, можна досягти безперервного наповнення саду пишним буянням фарб. Клематис росте швидко, підіймається на 2 - 8 метрів по опорах (спеціально встановлених або природних - дерева, кущі, споруди). З кінця травня і до жовтня сама природа стане найкращим декоратором вашої ділянки.

Купити клематис в Україні потрібно для додавання висоти квітникам, екстер'єрним об'єктам архітектури. Вони привносять колір та красу, адже вражають ефектністю (не лише в період цвітіння):

  • однотонні квіти та строкатий мультиколор;
  • різна форма, розмір, фактура квіток - дрібні на 2,5 см і великі до 20 см, махрові та прості, трубчасті, плоскі та дзвонові;
  • суцвіття та одиночні квітки;
  • з опадаючим листям і вічнозелені кущі.

Декоративність майбутнього куща залежить від посадки. Грунт середньої легкості, не перезволожений, місце дислокації – сонячна ділянка або півтінь, але обов'язково захищена від вітрового навантаження. Далі від водостоків, суцільних огорож і як мінімум на 0,5 м від стін. Потужний кущ розвинеться після посадки із заглибленням (на 6-12 см молоді саджанці, на 12-20 см кущі старші за 2 роки).

Різновиди клематисів

Стійкістю та високими декоративними властивостями відрізняються гібриди. Сучасні сорти культивуються на різному ґрунті, вимагають особливих добрив та догляду. Сьогодні саджанці клематису можна купити кілька видів:

  • трав'янистий багаторічник – щороку пагони відмирають до кінця вегетації. До них відносяться групи Вітіцелла, Жакмана, Ланугіноза, Патенс.;
  • напівчагарники - одерев'яніла прикоренева частина, нові пагони, щорічно відмирають;
  • чагарники - всі пагони, що одерев'яніли, зимують. Класифікуються на дрібноквіткові (Гексапетала, Гераклеїфолія, Монтана) та великоквіткові (група Integrifolia)

Активна селекційна робота стрімко стирає межі між групами цієї класифікації. Отримано багато нових гібридних форм, сортів, що успадкували ознаки та якості батьківської/материнської форми. Наприклад, клематис Integrifolia може відноситься до напівчагарників ґрунтокровного типу або до тих, що чіпляються за опори.

Надійний постачальник - Green Edem

Щоб квітуча декоративна рослина тішила багаторічною активністю, посадковий матеріал потрібний високоякісний. Тільки такі рішення може запропонувати Зелений Едем – найкращий розплідник клематисів. Україна повністю входить у географію постачання саджанців.

Фахівці допоможуть підібрати декоративні рослини під ваші вимоги та ландшафтні проекти, порадять добриво. Вам не потрібно розумітися на величезній номенклатурі продукції: за морфологічними ознаками клематиси розділені на секції, кожна з них на півсекції, а в них об'єднані різні за зовнішнім виглядом категорії ліан. Просто вивчайте відгуки, дивіться фото, ознайомтесь з особливостями посадки, термінами квітіння, а ми запакуємо та доставимо товар у цілісності. Ви можете за попереднім замовленням клематис купити. Україна – регіон весняної посадки ліан, тому період відвантаження посадкового матеріалу починається з середини квітня. Доставка замовлень у Київ, Київську область, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів та інші регіони країни «Новою поштою».

Рослини з даного розділу будуть відвантажуватись з кінця квітня в контейнері Р9, ЗКС.

Попередні замовлення приймаються на всі рослини з усіх розділів інтернет-магазину.

Ціна зі знижкою дійсна лише за умови передплати!

Резервування відбувається за умови передплати щонайменше 50%.

Без передплати знижка не зберігається.

Вгору
,