Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця: 09:00–18:00

Субота: 10:00 - 14:00

Неділя: Вихідний

 

0
Мій кошик

Ялівець

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Найкращі види та сорти ялівцю для вашого улюбленого саду

можжевельник купить в питомникеЯлівці - старі завсідники північних садів, а також часто зустрічаються на півдні - в Іспанії, Італії, Криму та інших гірських районах. Стійкі до морозів та негоди, доступні в різних формах та розмірах, вони дозволяють легко привнести до садового декору акценти вічнозелених рослин. Ялівець купити в розпліднику «Зелений Едем» можна різних сортів: високі та чагарникові, повзучі та низькорослі. Вони точно привернуть увагу всіх красою своєї чудернацької форми та текстурою міцних та щільних голок. Крім того, вони, мабуть, найневибагливіші хвойні породи.

Характеристики ялівцю

Представники роду Ялівець (Juniperus) недаремно вважаються найкрасивішими хвойними рослинами. Ялівець разом із соснами, туями та ялинами складають чотири основні садові рослини, які залишаються зеленими цілий рік. На відміну від інших хвойних чагарників, ялівці можуть пишатись своїм великим різновидом. Завдяки селекції ви отримуєте можливість купити саджанці ялівцю найрізноманітніших сортів. І це робить ялівець одним із найрізноманітніших і універсальних садових рослин. Вони одними з перших вирощуються із декоративною метою.

Для ялівцю характерна сильна та глибока коренева система. Це значно ускладнює повторну посадку і є основною причиною відмирання рослин після таких пересадок. Висота садових ялівців коливається від 10-15 см у карликових і сланких видів до 10 м і більше у деревних форм. Розрізняють ялівці однодомні та роздільностатеві; з тонкими та довгими пагонами. Квітіння ялівцю майже непомітно, але плоди – так звані шишки – красиво прикрашають рослини.

Ялівець: саджанці, які рекомендовані для саду

Вченими розроблена складна система сортів та секцій, яка рядовому садівнику-аматору абсолютно не потрібна. При виборі рослин набагато зручніше керуватися менш офіційною, але зручнішою класифікацією ялівців за формою зростання та розмірами:

 • карликові ялівці;
 • ялівці, що стеляться;
 • ялівці середнього розміру;
 • дерева та високі кущі.

Для зручності вибору ялівці розрізняють ще й формою крони:

 • конусоподібні;
 • стовпчасті;
 • яйцеподібні;
 • розгалужені.

Також ялівці розрізняються за кольором хвої. Саджанці ялівцю можна купити з хвоєю темно-зеленого, насиченого кольору. Але навіть серед зелені існує велика різноманітність відтінків – від світлого до дуже темного. Золотисті та блакитні відтінки також характерні для багатьох сортів ялівцю.

Які краще саджанці ялівцю купити для саду

З кількох десятків видів ялівцю у садівництві використовується менше двадцяти. Однак існує безліч гібридів, різновидів та декоративних форм цих чагарників. До найбільш популярних видів та сортів, що підходять для саду, відносяться:

 1. Ялівець звичайний. Вид ялівцю найбільш поширений у природі та у садівництві. Купити ялівець недорого можна і в нашому розпліднику. Добре працює як у соло версії, так і в групі або у вигляді живоплоту. Він дуже довговічний. Чагарник добре переносить формування. Набуває варіативної форми крони - від пірамідальної до яйцеподібної або овальної.
 2. Ялівець горизонтальний. Популярний вид висотою до 1 м. Довгі витягнуті пагони поділяються на безліч тонких гілочок.
 3. Ялівець Сабіна, або козацький. Один з найпопулярніших видів, що стелиться. Створює надзвичайно щільні зарості, що розростаються убік. Купити саджанці ялівцю козацького висотою близько 50 см ландшафтні дизайнери особливо рекомендують для альпінаріїв або як ґрунтопокривну рослину.
 4. Ялівець китайський. Ланцетна хвоя ялівцю довжиною від 6 до 12 мм із двома білими смужками на верхній стороні. Лускате листя темно-зелене, злегка плескате і тьмяне. Їхня довжина від 1,5 до 3 мм.

Ялівець купити в розпліднику «Зелений Едем»

Пропонуємо ялівець різних сортів, форми крони, розмірів. Відповідно, відрізняється і ціна на рослину. Доставка по всій Україні: Київ, Київська область, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів та ін. 

 

Вгору
,