Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Понеділок - П'ятниця: 09:00–18:00

Субота: 10:00 - 14:00

Неділя: Вихідний

 

0
Мій кошик

Гортензія крупнолиста

Сортування:
за назвою за популярністю спочатку дешевше

Гортензія - чудовий чагарник з ефектним тривалим цвітінням. Її великі суцвіття прикрашають рослину і наш сад з початку або середини літа до глибокої осені. Квітучий кущ гортензії має шикарний і навіть величний і помпезний вигляд, для нього варто виділити місце з найкращим оглядом для постійного милування її пишною розкішшю.
Найширшу палітру забарвлення квіток мають крупнолисті гортензії, вони можуть бути від світло-рожевих до малиново-рубінових тонів, а також мати лілово-бузкове або синьо-блакитне забарвлення. Часто на рослині одночасно присутні суцвіття різної стадії розпуску, що забезпечує неоднотонність забарвлення з чудовими акварельними переливами різної інтенсивності та насиченості кольорів. 

  

Суцвіття крупнолистої гортензії можуть бути різної форми: від сферичної (щільна кулька) до куполоподібної або плоскої (у формі блюдця або парасольки). Це залежить від кількості стерильних квіток, які мають більший розмір, ніж фертильні квіточки. Центр суцвіття заповнений безліччю фертильних квіток, а по його периферії розташовуються стерильні, завдяки цьому плоске суцвіття має немов мереживний, ніжно-ажурний вигляд. Якщо ж стерильних квіток дуже багато, то вони не поміщаються в одній площині і, розкриваючись у міру розпуску, формують об'ємну форму квіткової головки.

Широке використання останніми роками гортензії крупнолистої в садівництві та ландшафтному дизайні пов'язане з успіхами сучасної селекції, яка забезпечила нас більш морозостійкими сортами цієї чудової рослини. І хоч більшість її сортів цвітуть на старій деревині, з'явилися і нові сорти, звані ремонтантними, які цвітуть також і на пагонах поточного року. Селекція подарувала нам і чудові махрові сорти великолисткової гортензії, тож утриматися від покупки стає дедалі важче, а список бажань стає дедалі ширшим)
Наш розплідник "Зелений Едем" має широкий асортимент саджанців гортензії із закритою кореневою системою і ми раді представити їх Вашій увазі на сайті green-edem.com.ua. Ми публікуємо опис сорту, його характеристики і кілька фото рослини в зрілому віці, щоб Вам легше було визначитися з вибором.

Рожева чи блакитна?
Крупнолиста гортензія дарує нам чудову можливість побути чарівниками). Є багато її сортів, забарвлення квіток яких залежить від кислотності ґрунту, і, змінюючи умови вирощування конкретної рослини, ми можемо керувати кольором. Для отримання більш насичених рожевих тонів у забарвленні суцвіть, рекомендується обробити ґрунт суперфосфатом або вапном і підтримувати його рН на рівні 6,0-6,2. А для отримання більш інтенсивно-синього забарвлення квітів (це називається "вороніння"), потрібно обробити ґрунт сульфатом алюмінію або спеціальним добривом для гортензій і підтримувати pH ґрунту на рівні 5,2-5,5. Такі добавки в ґрунт потрібно почати вносити заздалегідь, наприклад, ще пізньої осені або ранньою весною, а потім періодично повторювати для досягнення бажаного результату повною мірою. 

Укриття на зиму та обрізка 
Більшість сортів крупнолистої гортензії цвітуть на пагонах минулого року і ще влітку закладають квіткові бруньки на наступне цвітіння. Тому дуже важливо зберегти ці бруньки до весни. По-перше, потрібно уважно й акуратно обрізати пожухлі суцвіття, щоб випадково не видалити і квіткові бруньки, розташовані трохи нижче по пагону. А по-друге, щоб уберегти їх від підмерзання, рекомендується робити сухе укриття всього куща, наприклад, у вигляді шалаша з дихаючого тканинного матеріалу (агроволокна). Навесні можна зробити санітарну обрізку і проріджування куща з видаленням усіх ушкоджених і слабких пагонів, що сприятиме кращому провітрюванню і висвітленню всіх гілок, а отже, і здоров'ю рослини, і більшому розміру її суцвіть.
Ну і, звичайно ж, не варто забувати і про підживлення та добрива, на які крупнолиста гортензія вдячно відгукується пишним цвітінням.

Купити і висадити крупнолисту гортензію можна в будь-який час сезону, якщо це саджанець із закритою кореневою системою. Саме такі на власних площах вирощує розплідник "Зелений Едем" і гарантує якісний посадковий матеріал, адаптований до наших кліматичних умов і за доступною ціною. На нашому сайті можна зручно і швидко замовити саджанці гортензії та багатьох інших багаторічників для відкритого ґрунту з доставкою по всій Україні: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро та будь-який населений пункт, де працює Нова пошта. 

Вгору