Кількість
|
Вартість
|
||
|
Вирощування примул у садку
Сама назва - примула, первоцвіт припускає, що квітка з'являється навесні однією із перших з-під землі. Справді, велика група примул починає квітнути ранньою весною. Зустрічайте найпопулярніші види, а також підказки, яку купити садову примулу в Україні для посадки у власному саду.
Трохи про квіти
Примула – численний рід, що налічує понад 500 видів. У природі вони зустрічаються переважно у горах Європи та Азії, у районах з помірним кліматом. Примули - це багаторічні рослини невеликих розмірів, вони дуже популярні в садах і будинках, в основному через яскраве і різноманітне забарвлення квітів і раннє квітіння. У м'яку зиму перші примули починають квітнути у березні, а останні – на початку літа.
Першоцвіти в саду ...
Примула – це, перш за все, садова рослина. Вони чудово підходять для ще трохи похмурих весняних грядок. Ось кілька цікавих порад, де краще садити примули:
- Купити саджанці примули можна для посадки в компанії інших весняних квітів (наприклад, крокусів), але яскраві кольори рослин у великому скупченні можуть призвести до того, що колір веселки затьмарить чарівність самих квітів. Вони краще виглядають на більш однорідному тлі.
- Першоцвіти добре виглядають під голими деревами або чагарниками, а також поруч із вічнозеленими рослинами, такими як плющ, барвінок або бадан.
- Сорти, які ростуть у вологому середовищі, можна висаджувати біля ставків.
- Не варто садити їх перед вищими рослинами, які створюватимуть над ними надмірну тінь.
- Примула (купити Київ можна у нашому інтернет-магазині green-edem.com.ua) чудово виглядатимуть, висадженими паралельно доріжкам у саду.
- А ще примула добре росте на рокаріях у поєднанні із зеленою травою.
Де садити примули?
Першоцвіти люблять добре освітлені місця на грядці, але їх не варто садити на повне сонце, так як вони будуть менше квітнути рік у рік і, зрештою, повністю зникнуть.
Підходящий грунт
Щоб примули радували око красою довгі роки, перед посадкою слід ретельно підготувати ґрунт. Примули вимагають родючих, багатих на гумус, досить важких, глинистих грунтів, вологих навіть улітку. На легких та піщаних ґрунтах, навіть незважаючи на частий полив, примули розвиваються дуже погано.
Захист від морозу
Всі культурні та ботанічні примули підмерзають у безсніжні зими, тому насадження, на яких вони виростають, слід прикривати корою, сухим листям або ялиновими гілками.
Вирішили купити саджанці примули? Дізнайтеся, як їх доглядати
Садові квіти в першу чергу потребують поливу. Ця рослина дуже чутлива до пересушування - у такому випадку вона швидко в'яне і засихає, спочатку втрачаючи квіти і всю красу. У спеку слід поливати їх до трьох разів на день. Але зверніть увагу, що кількість води, що подається повинна бути помірною. Примула також чутлива до її надлишку - перелив робить рослину більш сприйнятливою до грибкових захворювань та появи шкідників.
Рослина, вирощена в саду, не висуває особливих вимог до добрив. Примула невелика, тому витягує з ґрунту невелику кількість мінералів. Однак, якщо ці садові квіти висаджені в безплідному або дуже виснаженому місці, необхідно додатково внести відповідне мінеральне добриво. Добре підходять гранульовані або жельовані добрива, призначені для квітучих рослин.
Примула: купити у Києві з доставкою
У нашому розпліднику рослин «Зелений Едем» представлено понад 30 видів примул. Ви можете купити сортові примули як класичні (Garrard Guinevere, Andre, Dark Rosaleen), так і унікальні види, яких не зустрінете в садах ваших сусідів (Mare, Elizabeth Killelay, Alison Holland). Поспішіть примули купити (Україна вся входить у зону доставки) для того, щоб навесні ваш сад набув яскравих фарб.