Кількість
|
Вартість
|
||
|
Magnolia soulangeana Galaxy
Магнолія Суланжа Galaxy-була виведена в Національному дендрарії США в 1963 році, як схрещування пурпурно-рожевої магнолії m. liliiflora 'Nigra' і великоквіткової m. sprengeri 'Diva'. В результаті вийшов сильнорослий чагарник або скоріше одностовбурне дерево середнього розміру з товстою верхівкою, що утворює щільний, овальної або пірамідальної форми полог з великою кількістю квіток. Вони дуже великі: 15-30 см в діаметрі, чашоподібні, коли розкриваються, і майже зірчасті з 12 широкими пелюстками, коли дозрівають. Вони ароматні, яскраво-фіолетово-рожеві зовні і майже білі всередині. Дерево має досить вражаючий вигляд, коли цвітіння досягає свого піку. Листяні листочки 18-20 см завдовжки, яйцеподібні, середньо-зелені з блакитнуватими відтінками знизу.
Магнолія Галактика користується попитом, особливо з трьох причин. Вона починає цвісти пізніше в сезоні - зазвичай наприкінці квітня, уникаючи пізніх весняних заморозків. Це одна з небагатьох весняноквітучих магнолій з тривалим періодом цвітіння - до 6 тижнів. І, нарешті, вона дуже витривала до -34 °C. Вона була виведена і випущена в продаж у 1980 році.
Вирощування:сонце,півтінь.
Родина: Магнолієві (Magnoliaceae)
Використання Магнолії Суланжа Galaxy у ландшафтному дизайні
Магнолію використовують в одиночних посадках, особливо гарно виглядає на зеленому газоні. В центрі клумб із вічно-зелених чагарників. Для прикрашення сонячних террас.
Посадка, догляд та рекомендації з вирощування Магнолії Суланжа Galaxy
Магнолії не потребують обрізки. Ви можете обрізати старі кущі, якщо вони хворіють, або надати їм форму чи зменшити розмір, або зробити елементарну обрізку молодим рослинам, які мають непривабливий чи нездоровий вигляд. Робіть це якомога швидше після цвітіння, щоб забезпечити закладку квіткових бруньок на наступний рік. Пам'ятайте, що кожна магнолія може по-різному реагувати на обрізку.
Листопадні магнолії - досить невибагливі рослини. Все, що їм потрібно - легкий, добре дренований, кислий ґрунт з однаковою вологістю протягом року. Після того, як вони приживуться, вони можуть впоратися з рідкісною посухою, але виглядатимуть не так гарно, як ті, що регулярно поливаються. Просто зверніть увагу на те, як ви садите магнолію. По-перше, знайдіть місце, де вона буде жити вічно. Вона не любить пересадки. А оскільки вона пускає неглибоке коріння, яке поширюється на значну відстань, намагайтеся не турбувати коріння, перекопуючи чи розкидаючи землю навколо неї. Просто засипте ґрунт мульчею з кори і не саджайте більше нічого поруч, починаючи, скажімо, з другого року після посадки. Ви можете пошкодити важливі верхні корені, які поглинають максимум вологи та поживних речовин з ґрунту. Також не саджайте магнолію занадто глибоко.
Розмножують магнолію Суланжа відводками, насінням, а також укоріненням напівздерев'янілих живців.
Рослини, вирощені в контейнерах (ЗКС), можна висаджувати в будь-який зручний для вас час, з весни до осені, головне забезпечити своєчасний полив і захист від пекучого сонця.
Купити саджанці Магнолії Суланжа Galaxy
Ви можете в нашому інтернет-магазині декоративних садових рослин "Зелений Едем" в Києві з доставкою по Україні. Додаткову інформацію можна отримати у наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.