|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Щиро дякую за чудові рослини! Усі рослинки прийшли в чудовому стані, навіть земля в горщиках волога, гарно запаковані, швидко доставлені, все супер!
Дорогі друзі та клієнти! Кожен Ваш відгук — це не просто слова, це частинка Вашого саду, якою Ви ділитеся з нами. Ваші світлини, поради та враження про наші рослини надихають нас і допомагають іншим садівникам робити усвідомлений вибір, бачачи реальні результати Вашої праці.. Ми безмежно вдячні за Вашу довіру і за те, що Ви допомагаєте «Зеленому Едему» зростати!
Ми щиро вдячні Вам за кожну оцінку та коментар 💚 !
Залишайте свій відгук: Допоможіть нам та іншим покупцям! А ми, у свою чергу, обіцяємо й надалі пропонувати Вам лише найкращі рослини!