Значна частина рослин у нашому розпліднику відвантажується у контейнері Р9.

Ми використовуємо високі горщики розміром 9х9х10см, вони мають об'єм 0,7л. на відміну від стандартних горщиків 9х9х8 см, об'ємом 0,5л. Такий горщик дає більше місця для кореневої, рослина краще розвивається і менше пересихає у спеку.

Зазвичай сезон відвантаження молодих рослин у контейнері Р9 починається з травня, і в міру готовності рослини відвантажуються протягом літа. Такі рослини в стадії активного росту (вегетації) і в цілому легко переносять пересилання в закритій коробці 2-3 дні. Для того, щоб їм було легше акліматизуватися після пересилання, ми рекомендуємо перед висадкою на постійне місце дати їм відстоятись і дорости.

Якщо Ви проживаєте постійно там, де будуть рослини, залиште їх у тіні в контейнерах на 2-3 тижні, до того моменту, поки остаточно сформується коренева грудка. Ви можете дізнатися про готовність до пересадки наступним чином: акуратно переверніть контейнер дном вгору, і якщо через отвори видно коріння, значить рослина готова до пересадки. Підготуйте ямку, акуратно вийміть рослину з контейнера разом із грудкою і пересадіть. Після пересадки в спеку рослинам необхідний рясний полив. Першу зиму молоді рослини ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно мульчувати.

Тому якщо відсутня можливості регулярно поливати (наприклад, Ви приїжджаєте на дачу у вихідні дні) — прикопайте контейнери на грядці, обов'язково в тіні, щоб вони менше пересихали. І через деякий час пересадіть на постійне місце. Можна такі рослини в прикопі взагалі залишити до осені - якщо хвилюєтесь, що вони не приживуться (наприклад, через сильну спеку).

І тільки якщо Ви досвідчений садівник, знаходитесь постійно біля рослин і можете їм приділити достатньо часу — зробіть акуратно, не розкриваючи коріння, перевалку прямо на постійне місце, як тільки отримаєте рослини, поливайте регулярно, після посадки можна пролити укорінником Радіфарм.